Vorige week diende Jeroen van Eck in de oppeningsmanche van de Bundesliga Cup nog vrede te nemen met een derde plaats. Een week later stond er geen maat op hem in de tweede manche van dit Duits regelmatigheidscriterium.
In de grote finale zette Van Eck zich meteen op kop en die positie gaf de Nederlander in het verdere wedstrijdverloop niet meer af. Thuisrijder Simon Stiebjahn probeerde nog wel, maar van Eck hield de deur 'professionneel' dicht. Een andere Duitser David Horvath legde beslag op de derde plaats. De Deense juniorenwereldkampioen Simon Andreassen schopte het eveneens tot in de finale en werd vierde.
“In tegenstelling tot vorige week, toen ik het in de finale liet afweten, klopte het plaatje ditmaal wel volledig. Ik liet me op geen enkel foutje betrappen. Anderzijds sta ik er wel van te kijken dat ik aan de meet zo'n duidelijke voorsprong had”, vertelde van Eck na afloop.