In Baku (Azerbeidzjan) hebben de Oekraïense Yana Belomoyna (Betch.nl-Superior-Brentjens) bij de dames en de Zwitser Martin Fanger (BMC) bij de heren het testevent voor de European Games op hun naam geschreven. Belomoyna haalde het voor de Zwitserse Kathrin Stirneman en Linda Indergand. Fanger ging zijn landgenoot Marc Stutzmann en de Griek Dimitrios Antoniadis vooraf. De eerste European Games vinden van 12 tot en met 28 juni 2015 plaats.
Op de mountainbike liet Githa Michiels zich het afgelopen seizoen van haar beste zijde zien: beste resultaat op de UCI-ranking ooit, beste prestaties in een WB, dichte ereplaats op het EK,.... Op dit elan ging de Geelse afgelopen weekend voort op haar crossbike. In de eerste wereldbekermanche veldrijden van het seizoen, met de Cauberg in Valkenburg als decor, bezette ze een prima dertiende stek. Ook dit was haar beste resultaat ooit in een WB-manche cyclocross.
Na tal van succesvolle jaren houdt het Trek-KMC Mountainbike Team op te bestaan. Het team maakt echter een doorstart in een nieuwe structuur en gaat vanaf 2015 door het leven als Trek-Bioracer MTB team. Een 13-tal renners zal de kleuren van dit team verdedigen, onder het management van Johan Coomans. Het team belooft kortelings met meer nieuws naar buiten te komen.